Březen 2012

Pááá

30. března 2012 v 13:08
Tak já si jdu dát obídek a pak se pomalu začnu oblíkat, jelikož jedu na hodinu klavíru. Tak se tu mějte hezky a až budu mít čas tak sem zase tady Mrkající pááááá zlata Líbající kdo chce najde mě na facebooku jako: Mařka Máří Novotná nebo Marťule Novotná

Dovolená

30. března 2012 v 12:58 | Máňa
Jupííííí tak konečně jsme si vybrali, kam pojedeme na dovolenou. Teď už jenom zbývá zajet do cestovky a bude to Usmívající se A hlavně ještě počkat na prázdniny... Mrkající

Soutěž

29. března 2012 v 16:49 | Máňa
Moc prosíííííím, dejte nám hlas :)))
PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM a pokud možno rozešlete to dál :))))) končí to už příští týden ;)

Střední škola

28. března 2012 v 13:10 | Máňa
Ahoj, asi jsem to jsem už psala, ale jsem v osmičce a mám sice ještě rok čas si vybrat školu, ale já už mám vybráno dost dlouho. Ovšem potřebovala bych od vás helpnout. Nezná někdo z vás nějakýho človíčka z téhle školy?
Kdyby náhodou někdo z vás znal někoho z té školy, kdo tam chodí nebo chodil byla bych moc ráda, aby jste mi to napsala a nejlíp jak se ten člověk jmenuje a jestli má fb tak jak se na fb jmenuje Mrkající
A nebo ještě z téhle školy:
Moc prosím, jestli znáte někoho z jedné nebo druhé školy napište mi na mail: martina.novotna9219@seznam.cz nebo do komentářů a nebo na fb: Mařka Máří Novotná Mrkající Děkuji Vám předem Líbající Usmívající se

28. března 2012 v 12:57 | Máňa
NEVÍM JESTLI JSEM TÉMA TÝDNE POCHOPILA SPRÁVNĚ ALE DOUFÁM, ŽE ANO Usmívající se
Jmenuji se Martina Novotná je mi čtrnáct let a navštěvuji 8. třídu základního školy. Narodila jsem se v Ostrově dne 9. února roku 1998, v odpoledních hodinách. V té době jsem již měla sestru, o čtyři roky starší.
Mezi mnou a mojí sestrou je velký rozdíl, ona má blonďaté vlasy a modré oči. Kdežto já mám, světle hnědé krátké vlasy, hnědé oči a kulatější obličej.
Moje povahové vlastnosti jsou stálé rozdílné, vždy záleží na mé náladě. Jsem hodná i zlá, chytrá, usměvavá, hravá, živá, pracovitá a i líná a závislá na mé sestřenici Terezce, našich papoušcích a velmi závislá na počítači.
Ze sportů mě nejvíce baví lyžování, plavání a badminton.Zajímám se o chov papoušků, hry na klavír a flétny. Ráda jezdím po hradech a zámcích.

Co myslíte?

28. března 2012 v 12:52 | Máňa
Takže potřebovala bych od Vás pomoc. Přemýšlím, že bych napsala knihu, o svém životě atd... A potřebovala bych radu jestli ANO nebo NE. Budu moc ráda, když mi napíšete jestli jí mám napsat nebo ne. A nebo ještě můžete napsat témata o čem by ta kniha měla být ;) Děkuji :)