Duben 2012

Minulost - proč tak těžká??

24. dubna 2012 v 18:03 | Máňa |  Téma týdne
Téma týdne MINULOST. No tak dobře zkusím to teda napsat...

MINULOST - LÁSKA

Začneme třeba minulost se slovem LÁSKA. Takže je mi jak už jistě víte 14, prvního kluka jsem měla ve 12 letech. Dalo by se říct, že to byl můj nevlastní bratranec. Mě bylo 12 a jemu 22. Začli jsme spolu chodit 25.února 2010 chodili jsme spolu do 12. března 2010 pak jsme byli kamarádi a na léto přijel do města. Blbli jsme spolu v baz=nu na zahradě a začli spolu opět chodit. 3.července jsme si dali první pusu, 8. července ,,me požádal o ruku" a pak jenom přes internet jsme se 23.července ,,vzali". Já vím, že je to směšné, ale je to tak. Smějící se A po prázdninách jsme se zase rozešli. Po novém roce v lednu 2011 jsme spolu opět chodili, ale jenom týden, pak si mě bloknul. To byl tedy MŮJ PRVNÍ VZTAH A TAKY NEJLEPŠÍ.
Druhý vztah byl s klukem, ktrý se mi ani moc nelíbí a hlavně jsme se viděli jednou. Bylo mu 19 a začli jsme spolu chodit 20. září 2011. Chodili jsme spolu do 3.listopadu. A pak jsme spolu zase chodili v prosinci, jenom týden.Nebudu se s nim už rozepisovat....
Třetí vztah byl s klukem, kterému je 20. Je to nevlastní bratr mé kamarádky. Chodili jsme spolu asi 2 týdny, ale také nic moc. Nevím co mám k němu napsat snad jenom, že je to jako ten předchozí idiot.
Takže teď jsem SINGLE a je mi docela dobře Usmívající se

Pak napíšu další článek k MINULOSTIHELP ME

14. dubna 2012 v 13:10 | Máňa


PROSÍM MOC DEJTE NÁM HLÁSEK A ROZEŠLETE DÁL Mrkající

Moje zvířátko

13. dubna 2012 v 12:04 | Máňa |  Moje slohovky
Tak tady máte moje slohové cvičení na téma MOJE ZVÍŘÁTKO. Vypravovala jsem o Johískovi, to je můj papoušek.

Jednoho dne přesně 17.7.2009 na můj svátek jsem byla u tety Káti na zahradě. Koupali jsme se v bazénu: já, můj bratranec Tomáš, Láďa a sestřenice Terezka. Moje rodiče tam nebyli, ale pak přijeli, vyšli z auta a mamka řekla: ,,Pojedeš s námi do Ostrova?'' já jsem se zeptala: ,,Co tam?'' Tatínek řekl: ,,Pro ponožky.''(protože jsem měla svátek). Tak jsem jela, ale v duchu jsem si říkala: ,,Určitě ponožky? Vždyť sem se domlouvala s taťkou, že chci papouška.'' Kdžy jsme dorazili do Ostrova, nejeli jsme do obchodu, ale na zahradu pana Nováka (on je chovatel, má hodně papoušků) a jakmile sem si všimla, že jedeme tím směrem, tak jsem řekla: ,,Já to věděla a vy říkali, že pro ponožky haha.'' Dojeli jsme, vystoupili, paní Nováková nám otevřela, potom šla připravit vodu na kafe nebo čaj. Tak já, taťka a mamka a pan Novák jsme šli k voliérám a já začala vybírat, který by se mi líbil. Prohlédli jsme si papoušky a šli jsme si dát čaj a melouna. Nakonec se mě zeptali, jakého papouška bych chtěla a já řekla, že toho zeleného, dostala jsem ho a oak jsme odjeli nakupovat do Lidlu. Po cestě jsem vymyslela hodně jmen, ale pojmenovala jsem ho Johan po mém strýci, který pracuje v Anglii*. Ale jméno, které jsem vymyslela jako první bylo Pollie, ale na to táta řekl: ,,NE'', tak se jmenoval Johan.
*V Anglii pracoval 2 roky, teď už pracuje zpět v ČR.

Johísek je papoušek horský kouřový.

Velikonoce

13. dubna 2012 v 11:36 | Máňa |  Téma týdne
Téma týdne - VELIKONOCE, vysvětlete mi někdo k čemu jsou vlastně dobrý?? Já osobně Velikonoce neslavím, jelikož: vždycky všichni přišli a takoví rány pomlázkou, že jsem měla i modřiny. A tak už dobré čtyři roky Velikonoce neslavím. Jeden rok jsme jeli Velikonoce do Jižnich Čech (hrady - zámky), druhý rok jsme jeli také do Jižnich Čech (hrady - zámky), třetí rok jsme jeli opět do Jižních Čech, jelikož je tam nejlépe, ale to jsme jeli jenom na jeden den (zámky Hluboká a Kratochvíle). No a tenhle rok jsme jeli na zámek Krásný Dvůr u Podbořan. Takže Velikonoce bych úplně zrušila. Každý má svůj názor a já se ho nebojím říct nahlas to samé jako s CIKÁNY!!

Prosííím

6. dubna 2012 v 10:35 | Máňa
PROSÍM DEJTE MĚ A MÍMU MILÁČKOVI HLAS :)))

Sofie

5. dubna 2012 v 17:18 | Máňa
Takže tady jsou hlavní postavy mojí knihy.
Hájkovi
Sofie - mladá dívka, kterou nikdo nemá rád. Je chytrá, trpí výčitky svědomí a není oblíbená. Chce se stát učitelkou.
Lukáš - Sofiin otec, doktor místní nemocnice, oddělení chirurgie.
Simona - Sofiina matka, sekretářka starosty.

Starý
Tomáš - myslí na Sofii, ale ta o tom neví. Je oblíbený na celé škole.Chce se stát podnikatelem, i když jeho rodiče si přejí něco jiného.
Dominik - otec Tomáše, realitní makléř.
Eva - matka Tomáše, fotografka.

Mikulkovi
Andrea - Sofiina kamarádka, myslí si na Jana. Není moc oblíbená. Chce být zdravotní sestřičkou.
Simona - matka Andreji. Žena v domácnosti.

Svobodovi
Michaela - školní stár, bývalá kamarádka Sofie, chodí s Thomasem. Chce být modelkou.
Beáta - matka Michaeli, světově známa moderátorka.
Patrik - Michaelin otec, majitel místní nemocnice.

Vránovi
Jan - školní oblíbenec, má všechno co chce, ovšem skrývá tajemství. Chce být fotbalistou.
Marie - Janova tetička, vychovatelka v dětském domově.
Josef - Janův strýc, automechanik.

Brožovi
Monika - kamarádka Michaely, chodí s Janem. Hraje na klavír. Chce se stát právničkou. Je hned po Michaele školní stár.
Jana - matka Martiny, učitelka somatologie na zdravotnické škole.
Michal - otec Martiny, učitel matematiky na obchodní akademii.

Knížka

5. dubna 2012 v 16:17 | Máňa
Tak právě jsem se dala do psaní knížky Usmívající se Tak až napíšu alespoň, tak jí sem dám Líbající Mrkající

Svoboda slova tak co...!

5. dubna 2012 v 15:28 | Máňa |  Téma týdne
Téma týdne je svoboda slova, tak mi nenadávejte Smějící se když tohle je pravdiví Nevinný

Cikán obecný [Romus Vulgaris]Noční živočich, příbuzný šimpanze. Má hnědé zbarvení, samička může mít světlou srst v oblasti hlavy. Bojí se vody a je charakterizován specifickým pachem. Původně stepní druh se přizpůsobil životu ve městech. Vyskytuje se po celém území ČR. Je stěhovavý, někteří táhnou za potravou až za oceán. Samička rodí i několikrát do roka.Mláďata sají sociální dávky až do smrti. Cikán obecný loví kořist bezbrannou a na tu útočí v tlupách. Škodlivý, zákonem chráněný Mrkající