Jak nás ovlivňuje reklama

26. června 2013 v 6:39 | Máňa |  Moje slohovky
Nevím přesně, kdy jsem tuhle slohovku psala, ale vím, že to bylo letos v devítce, ale přesný datum si nepamatuju, protože si datumy nepíšu...
Tuhle slohovku nám zadala zástupkyně ředitele, když jsme jí měli jako supla místo ředitele.

Jak nás ovlivňuje reklama

V tomto deštivém počasí většina z nás buďto kouká na televizi, nebo sedí u počítače. Ti z nás, kdo kokají na televizi určitě viděli mnoho reklam. Reklamy jsou otravné, vlezlé, hloupé, nezajímavé a hlavně uřvané.
Reklamy na prací prostředky, tablety do myčky apod. jsou snad nejvíce otravné. Copak je zcela normální, aby se před vámi objevilo talčítko play? Tyto reklamy jsou plné nesmyslů.
Reklamy na pití a jídlo. Mě osobně se líbí reklama na Braník, protože je jako ze života. Reklama na Bohemia Sekt, nechápu, jak je monžné obsadit do reklamy modelku, která má peněz dost a nepotřebuje je. Dále reklama na žvýkačky, kde hraje Antonio Banderas, copak on to má zapotřebí? Nejlepší reklama na pití je od Kofoly. Dávají jí pouze na Vánoce. Je to ta reklama: "Nene já nemusím, já už ho vidím!" A nejlepší reklama na jídlo je buďto ta na sušenky Oreo, nebo není špatná i ta na Müller Froop. A k reklamě na pití. Dibrá je ještě reklama: "Tady jsem si dovolil lahvinku," nebo ta reklama, kde si děti dávájí pusy.
Nejhorší, trapná, vlezlá reklama je na HORNBACH.
Minulý týden jsem si byla koupit boty a šli jsme do obchodu Deichman, když jsem viděla, koho má tato společnost na plakátu, otočila jsem se a šla pryč. Jak můžou dát na plakát Justina Biebra? Copak si nemůžu koupit v klidu boty? Další obchod s botami CCC, jak mohou dát na plakát Taťánu Kuchařovou? Ani jednoho z nich nemám ráda.
Když nad tím tak přemýšlím, přicházím na to, že reklamy jsou k ničemu. Lidé si stejně budou kupovat to, co se jim líbí, co kupovali vždy. Reklamy jsou moc hlasité a moc dlouhé. Když si budu chtít něco koupit nebo se na něco podívat, najdu si to na internetu. A reklamy na internetu jsou ještě otravnější. Někdo se nechá reklamami ovlivnit. Reklamy by měly natáčet sami lidé a říct k tomu svůj názor.


Co vy na to?? Jaká je vašee oblíbená reklama?? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama