Review: Titanic

31. března 2014 v 9:48 | Máňa |  Moje slohovky
Tak tady je moje recenze, snad je to gramaticky správně a teď už se to musim naučit nazpaměť do středy, tak snad to zvládnu...

Recenze: Titanic autor: Martina
Film, který všichni viděli: Titanic. Je to katastrofický, romantický a historický film. Film je dobře herecky obsazený. V hlavních rolích Kate Winslet (Rose) a Leonardo DiCaprio (Jack). Oba předvedli skvělé herecký výkony. Režisérem je James Cameron, který natočil i film Terminátor.
Film byl natočen v roce 1997 podle skuteční události, která se stala 15. dubna 1912. Příběh je napínavý od začátku do konce, nicméně některé momenty jsou nudné, avšak je zde milostná zápletka. Film získal celkem 11 Oscarů a je považován za nejvýdělečnější film na světě.
Příběh vypráví Rose, která potopení lodě přežila. Film je vyčerpávající svou délkou 3 hodiny, ale je dojemný, protože končí smrtí hlavního hrdiny Jacka, který umírá v ledovém Atlantiku. Rose přežije. Loď narazila do ledovce a potopila se.
K filmu neodmyslitelně patří píseň od Céline Dion - My Heart Will Go On.
Navzdory tomu, že hodně lidí má Titanic rádo, někteří ho nesnáší. Já mám ale Titanic ráda.

Review: Titanic By: Martina
The movie that everyone saw: Titanic. It is a catastrophic, romantic and historic film. The film is well cast, starring Kate Winslet (Rose) and Leonardo DiCaprio (Jack). Both showed excellent performances. The director is James Cameron, who made the film Terminator.
The movie was filmed in 1997 by real events, which became the 15th April 1912. The story is very gripping from beginning to end, however some moments are boring, but there is a love affair. The film won a total of 11 Oscars.
The story tells Rose, who survived the sinking of the ship. The film is three hours long and exhausting.The story is moving because it ends with the death of the protagonist Jack, who died in the icy Atlantic. Rose survives.The ship bumped into an iceberg and sank.
The film includes the song from Céline Dion - My Heart Will Go On.

In spite of the fact that a lot of people love Titanic, some people hate it. However, I like this film.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama