Chuck

22. listopadu 2016 v 18:38 | Máňa |  Moje slohovky
Poslední maturitní ročník, snad poslední slohovka před maturitní slohovkou (bojím se jí jak čert kříže). Bylo pět témat, jedno horší než druhé, tak jsem si vybrala "Charakteristiku filmového či literárního hrdiny", bohužel mám tolik filmů a tolik knížek, že jsem nevěděla, koho si vybrat. Zvítězil seriál Chuck a hlavní postava - Chuck Bartowski. Už to nejsou tak dobré slohovky jako na základce Zamračený

Chuck Bartowski
Po dlouhém a namáhavém přemýšlení, kterého literárního či filmové hrdinu popíši, jsem se rozhodla představit vám mého oblíbeného seriálového hrdinu, který se jmenuje Chuck Bartowski, ze stejnojmenného seriálu Chuck.
Chuck Bartowski, celým jménem Charles Irving Bartowski, je mladý přibližně 30letý prostý muž střední postavy. Má tmavé kudrnaté vlasy a hnědé oči, více mu sluší, když je nakrátko ostříhaný. Studoval na Stanfordu, ale byl vyloučen kvůli podvodu, za který nemohl. Žije v Burbanku v Kalifornii a pracuje v obchodě s elektronikou Buy More a zároveň je i tajným agentem NSA a CIA. Velmi miluje svou rodinu, i přestože neví, kde se ukrývají jeho rodiče. Bydlí se svou sestrou Eleanor, jejím manželem Devonem a je ženatý se Sarah, která je také tajnou agentkou. Chuck je velmi přátelský, mezi jeho přátelé patří Casey, Morgan, Jeff a Lester.
Casey Chucka nazývá ňoumou, ale není to pravda. Chuck je chytrý, pohledný, mladý, vnímavý a romantický, ale stydí se mluvit se ženami. Není sportovní postavy jako většina jeho kolegů agentů, Charles je vcelku divným agentem a stal se jím náhodou. Velmi často panikaří, neumí bojovat, neumí žádný bojový sport, také nemá rád zbraně. I když to tak nevypadá, Chuck spoustu svých nepřátel vystraší pouhým pohledem nebo pózou, ale žádnou super schopnost, kromě vládních tajemství nemá. Má velmi rád počítače a počítačové hry. Je soupeřivý, tvrdohlavý a nemá rád, když při akci musí sedět v autě. Na první pohled není ani moc přitažlivý a je nevyrovnaný. Většinu svých potencionálních partnerek odradil, když mluvil o svých bývalých přítelkyních.
Chucka jsem si vybrala z důvodu, že znám každý díl tohoto seriálu a mám ráda agenty. Chuck na mě působí jako úspěšný muž, který je přesným příkladem, že je život houpačka. Jednou je dole a jednou nahoře. I když se něco nedaří, tak se to po usilovné práci přeci jen podaří. Chucka v seriálu ztvárnil Zachary Levi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AndrewCiz AndrewCiz | E-mail | Web | Dnes v 10:17 | Reagovat

Домашнее порно видео <a href=http://chastnoesex.com/>chastnoesex.com</a> -            это секс обычных людей, снятый на телефон или даже скрытую камеру, о которой участники действия не догадываются. Многократно интимное видео загружают в социальную сеть вконтакте. Искренние эмоции и мочь увидеть секс реальных людей. Смотрите домашнее анал порно, только изменяют жены, сиречь как мужчина следит за тем, который и с кем делает днем товарищ, покуда он на работе. То, что всетаки участники - не профессиональные порноактеры, а частные лица - особо возбуждает. Хочется, дабы совершенно было как по-настоящему - смотрите ролики из раздела домашнее русское порно онлайн.

Вы попали в раздел http://chastnoesex.com/porno/%D0%91%D0%94%D0%A1%D0%9C/,    в котором мы подобрали ради вас самые возбуждающие порно ролики из русского домашнего порно. Некоторый семейные туман из России записывают свое хоумвидео и загружают его в сеть, часом мужья в тайне через своих жен и супруг снимают интимные видео на скрытую камеру, а потом заливают в интернет. Также некоторый парни записывают частный секс со своими девушками, а потом потом окончания отношений, эти частные записи оказываются в интернете: именно такие сексвидео мы и разместили в разделе с русским семейным сексом. Получайте отрада от горячих видео сцен в которых трахаются русские супруги и вероятно найдете здесь для себя что-то новое в сексе.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama